۰:۳۸:۲۲ - پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 156
کد خبر : 9884
مدیریت شهری،امروز از مهمترین چالش های پیش رو است
برای داشتن شهری که بتوان هر روز شاهد رشد و توسعه آن بود،وجود نگاه جامع و برنامه ریزی شده که با مشارکت شهرواندان قابلیت اجرایی شدن داشته باشد،ضرورت دارد. برنامه ریزی دقیق و صحیح،توزیع عادلانه پروژه های خدماتی،فرهنگی و به ویژه عمرانی در نقاط مختلف از مهمترین فاکتورهای یکدست نمودن شهر و رفع شکاف های […]

برای داشتن شهری که بتوان هر روز شاهد رشد و توسعه آن بود،وجود نگاه جامع و برنامه ریزی شده که با مشارکت شهرواندان قابلیت اجرایی شدن داشته باشد،ضرورت دارد.
برنامه ریزی دقیق و صحیح،توزیع عادلانه پروژه های خدماتی،فرهنگی و به ویژه عمرانی در نقاط مختلف از مهمترین فاکتورهای یکدست نمودن شهر و رفع شکاف های جامعه است که در این مسئله شورای شهر و شهرداری نقش مهم و اساسی را بر عهده دارد.
مدیریت شهری،امروز از مهمترین چالش های پیش رو است که باید بصورت دقیق و برنامه ریزی شده به آن پرداخت.برای رفع چالشها و مقابله با آسیب های موجود و تحقق شهر پایدار ، به زیر ساخت های مختلف نیاز داریم.لذا نگاه سطحی و راهکارهای  برهه ای توانایی کاهش و رفع چالش های پیش رو را ندارد.
شهری که پایدار باشد می تواند به تمام جوانب از جمله خودکفایی شهر با درامد پایدار،اجرای طرح ها و پروژه ها با رویکرد و دید علمی و مهندسی بپردازد.
ارومیه نیازمند تدبیری مناسب برای رسیدن به توسعه پایدار است.امروز ما با انبوهی از چالشها و مشکلات،مانند بهداشت،آموزش و رفاه برای شهروندان مواجهیم و این مساله ضرورت طرح ریزی خدمات تازه را بیش از قبل در موضوع توسعه پایدار نمایان می کند.
تمام فعالیتها ، در عرصه مدیریت شهری باید به بهتر شدن زندگی شهروندان و ارتقاء سلامت و فرهنگ مردم اورمیه منجر شود.ضمن اینکه تمامی فعالیتهای انجام شده در جهت بهبود زندگی شهروندان ،با نگاه عادلانه در تمام نقاط شهر و توسعه متوازن در یک سطح بسیار مهم و اساسی است.

میلاد رحیم خویی

تبليغات