۱۷:۳۰:۴۶ - پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 216
کد خبر : 9807
افزایش فعالیت پایگاه انتقال خون “خوی” در تاسوا وعاشورای حسینی
ندای موج:بابیان اینکه فعالیت پایگاه انتقال خون خوی درتاسوعا وعاشورای حسینی افزایش می یابد گفت: به مردم عزیزمان توصیه می شود جهت هرچه بهتر دراهدا و دریافت خون و جلوگیری از ازدحام جمعیت درروز تاسوعا وعاشوراحسینی تا اربعین حسینی به پایگاه انتقال خون مراجعه کنند. مشاور اجرایی مدیرکل انتقال خون آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه […]

ندای موج:بابیان اینکه فعالیت پایگاه انتقال خون خوی درتاسوعا وعاشورای حسینی افزایش می یابد گفت: به مردم عزیزمان توصیه می شود جهت هرچه بهتر دراهدا و دریافت خون و جلوگیری از ازدحام جمعیت درروز تاسوعا وعاشوراحسینی تا اربعین حسینی به پایگاه انتقال خون مراجعه کنند.

مشاور اجرایی مدیرکل انتقال خون آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه زمان  تبدیل خون به فرا ورده های خونی محدود است افزود : با توجه به امکانات محدود پایگاه انتقال خون خوی، مردم درایام تاسوعا وعاشواری حسینی برای اهدا خون بیشتر مراجعه می کننددرآن صورت نیاز به نوبت دهی اهدا کننده گان بزرگوار خواهیم بود.

ابوالقاسم مهمان نواز بیان داشت: جهت تبدیل شدن همه خون به فراورده های خونی برای بیماران نیاز مند از اهدا کننده گان درخواست نمودند که درطول ایام محرم تا اربعین حسینی به پایگاه انتقال خون مراجعه کنند تا بتوانیم با بهتر ین امکانان از اهدا کنندگان پذیرایی کنیم

وی دراین راستا ادامه داد این کار به باهمدلی ،همسویی وهمواندیشی مردم حاصل می شود وهمچنین از مسئولین دستگاههای اجرایی برای پیاده کردن این برنامه درسازمان انتقال خون کمک می خواهیم که در بهترین زمان، بهترین بره برداری را از اهدا کننده گان خونی ببریم.

سرپرست پایگاه انتقال خون خوی درادامه بابیان اینکه جهت حال شهروندان در این ایام تعداد تخت، صندلی و ساعات کاری این سازمان افزایش می یابداظهارداشت:پایگاه انتقال خون خوی درروز تاسوعا و عاشورای حسینی از۹صبح الی۱۹ فعال خواهد بود.

مشاور اجرایی مدیرکل انتقال خون آذربایجان‌غربی افزود : از همه شهروندانی که نسبت به اهدای خون اقدام می‌کنند استقبال کرده و همکاری لازم را انجام می‌دهیم.

وی درپایان بخش سخنان خود گفت: درطول ایام ماه محرم ،هرروزصبح یک ساعت مراسم عزاداری درپایگاه انتقال خون خوی برگزار می شود.

تبليغات