۱۷:۰۱:۳۱ - پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 223
کد خبر : 9783
گام های پرشتاب دولت تدبیر در توسعه مهاباد
ندای موج:سفر کاروان امید هیات دولت به آذربایجان غربی و شهرستان مهاباد، اجرای طرح های جدید و تکمیل طرح های نیمه تمام این شهرستان را شتاب داد و سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه استان آذربایجان غربی نیز به همین منظور برای بازدید از پیشرفت طرح ها گامی در جهت عمران و آبادانی ترسیم شده […]

ندای موج:سفر کاروان امید هیات دولت به آذربایجان غربی و شهرستان مهاباد، اجرای طرح های جدید و تکمیل طرح های نیمه تمام این شهرستان را شتاب داد و سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه استان آذربایجان غربی نیز به همین منظور برای بازدید از پیشرفت طرح ها گامی در جهت عمران و آبادانی ترسیم شده توسط دولت تدبیر و امید است.

به گزارش ایرنا، به رغم محدودیت های مالی دولت و با وجود کمبود اعتبارات آذربایجان غربی امسال بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه مهاباد اختصاص یافته است تا طرح های در دست اجرا زودتر به پایان برسد.

درمانگاه تخصصی بیمارستان مهاباد، مرکز تشخیص بیماری های سرطانی، دانشکده پیراپزشکی، طرح ساخت کمربندی کانی صوفی رشید جزء طرح های در حال اجرای شهرستان مهاباد هستند که پیشرفت این طرح ها دستاورد سفر رئیس جمهوری به شهرستان مهاباد است.

بر این اساس رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی در جریان سفر به مهاباد از روند ساخت این طرح ها بازدید کرد و گفت: امسال بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های مختلف اختصاص یافته است.

ناصر حضرتی گفت: این طرح ها در حوزه عمران شهری و روستایی و آموزش برای شهرستان مهاباد در حال اجرا است.

فرماندار مهاباد نیز در جریان همین بازدید در خصوص میزان پیشرفت طرح ساخت کمربندی ‘کانی صوفی رشید’ گفت: طرح در حال ساخت این کمربندی تاکنون ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون ۷۵ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

جعفر کتانی اظهار کرد: برای پایان این طرح ۴۵ میلیارد ریال دیگر اعتبار مورد نیاز است.

وی همچنین در بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) به همراه رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گفت: بلوک زایمان این بیمارستان با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال از شهریورماه سال گذشته آغاز شده که در آستانه افتتاح است.

کتانی اظهار کرد: کلینیک بیمارستان نیز از اسفند ۱۳۹۴ کلنگ زنی و ساخت آن آغاز شده که تاکنون ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: طرح توسعه اورژانس و بخش تشخیص و درمان بیماران سرطانی از دیگر طرح هایی است که در مهاباد در حال اجرا است و طرح ساخت دانشگاه پیراپزشکی این شهرستان نیز تا کنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

کتانی گفت: تاکنون ۷۰ میلیارد ریال برای ساخت این طرح هزینه شده که برای اتمام کار ساختمان اصلی و دیوارکشی آن هفت میلیارد ریال دیگر مورد نیاز است.

سامرند مرزنگ رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد هم از افتتاح بلوک زایمان بیمارستان مهاباد خبر داد و گفت: بخش جدید با ۱۲۰۰ متر مربع زیربنا و با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال به زودی به بهره برداری می رسد.

همچنین به گفته صلاح کردستانی شهردار مهاباد، عملیات ساخت کمربندی ‘داشامجید’ که از سال ۹۳ آغاز شده است، تا پایان آبان ماه امسال به پایان می رسد.

تبليغات