۲۱:۴۶:۵۲ - یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 271
کد خبر : 9720
سه باب مدرسه خیرساز در منطقه آزاد ماکو بهره برداری شد
ندای موج:امروز یک باب مدرسه ۱۲ کلاسه که توسط سیف الله علی اکبرزاده خیر مدرسه ساز و با مشارکت سازمان منطقه آزاد ماکو در شهر مرگنلر، یک باب مدرسه ۶ کلاسه که توسط رضا حسن زاده خیر مدرسه ساز با همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو در دهستان یولاگلدی و نیز یک باب مدرسه شبانه روزی […]

ندای موج:امروز یک باب مدرسه ۱۲ کلاسه که توسط سیف الله علی اکبرزاده خیر مدرسه ساز و با مشارکت سازمان منطقه آزاد ماکو در شهر مرگنلر، یک باب مدرسه ۶ کلاسه که توسط رضا حسن زاده خیر مدرسه ساز با همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو در دهستان یولاگلدی و نیز یک باب مدرسه شبانه روزی ۱۲ کلاسه که توسط آدم پیرا خیر مدرسه ساز در روستای کریگ احداث شده است، به بهره برداری رسید.
مدرسه خیر ساز در روستای گریک به تجهیزات ایمنی مجهز شده و خیر مدرسه ساز برای احداث آن در مدت دو سال ۱۸ میلیارد ریال هزینه کرده است.
برای اجرای این سه طرح آموزشی در مجموع ۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
با افتتاح این سه باب واحد آموزشی در مرگنلر، یولاگلدی و کریگ، تعداد ۹۰۰ نفر از دانش آموزان این بخش و روستاها از فضای آموزشی جدید و استاندارد بهره مند شدند.
همچنین همزمان با افتتاح این سه باب مدرسه خیر ساز، عملیات اجرایی درمانگاه خیرساز با مشارکت سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو در روستای کریگ آغاز شد.
به گزارش ایرنا، همزمان با افتتاح این مدارس، بهره برداری از طرح مرمت و ساماندهی پژوهشسرای دانش آموزی که توسط سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو آغاز شد.
برای مرمت و ساماندهی این مرکز کمک آموزشی پنج میلیارد ریال هزینه شده است.

تبليغات