۱۵:۰۶:۰۴ - پنج شنبه ۱ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 347
کد خبر : 9699
یک سلماسی، شهردار تهران شد
ندای موج:مهندس بهروز محمدزاده، شهردار جدیدمنطقه ۱۸ نیزدراین مراسم ضمن تقدیرازشهردار پیشین و همین طورتمامی کارکنان منطقه،تداوم آهنگ پیشرفت و توسعه را از مهمترین اهداف خود خواند و گفت: تاکنون اقدامات بسیارمؤثری رادرمنطقه شاهد بوده ایم وحالا نوبت ماست که همین روندرا با قدرت ادامه بدهیم. در حال حاضر نیز پروژه های مهی در حال […]

ندای موج:مهندس بهروز محمدزاده، شهردار جدیدمنطقه ۱۸ نیزدراین مراسم ضمن تقدیرازشهردار پیشین و همین طورتمامی کارکنان منطقه،تداوم آهنگ پیشرفت و توسعه را از مهمترین اهداف خود خواند و گفت: تاکنون اقدامات بسیارمؤثری رادرمنطقه شاهد بوده ایم وحالا نوبت ماست که همین روندرا با قدرت ادامه بدهیم. در حال حاضر نیز پروژه های مهی در حال احداث هستند و باید در روند پیشرفت آنها تسریع به عمل آوریم. اگر چه ممکن است معضلات و مشکلاتی هم درمنطقه وجود داشته باشد، اما می توان با تلاش و همت والا بتوانیم از میزان این معضلات بکاهیم و خدمتگزار این مردم شریف باشیم.

گفتنی است : در این مراسم که مهندس تشکری هاشمی معاون توسعه منابع انسانی شهردار تهران، حجت الاسلام صادق زاده رئیس مرکز فعالیتهای دینی شهرداری تهران، اعضای شورایاری و مسئولان شهرداری منطقه ۱۸ نیز حضور داشتند ، حکم انتصاب شهردار جدید منطقه به مهندس محمدزاده تقدیم شد و از زحمات دکتر سلیمی با اهدای لوح یادبودی ، تقدیر به عمل آمد.

مهندس بهروز محمدزاده اهل شهرستان سلماس میباشد و شهردار منطقه۱۰و۱۷را در کارنامه خود دارد.

.

.

۱ ۴ ۵ ۷

تبليغات