۱۷:۳۸:۲۵ - چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 322
کد خبر : 9673
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی:
عرصه سلامت نیازمند تعامل روز افزون با اهالی رسانه است
دکتر علی افشانی؛‌ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی صبح امروز در مجموعه خبری میلاد حاضر شد و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف خبری این مجموعه، از اعلام آمادگی این دانشگاه برای افزایش تعامل خود با جامعه خبری در راستای آگاهی بخشی به آحاد شهروندان در عرصه سلامت و […]

دکتر علی افشانی؛‌ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی صبح امروز در مجموعه خبری میلاد حاضر شد و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف خبری این مجموعه، از اعلام آمادگی این دانشگاه برای افزایش تعامل خود با جامعه خبری در راستای آگاهی بخشی به آحاد شهروندان در عرصه سلامت و تندرستی خبر داد.

افشانی در این دیدار دوستانه بر لزوم گسترش تعاملات جامعه خبری با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی تاکید کرد و افزود: برای رسیدن به اهداف متعالی خود در عرصه سلامت نیازمند همکاری و تعامل روزافزون با اهالی رسانه و مطبوعات هستیم.

وی ادامه داد: با گسترش این تعاملات هم افزایی لازم صورت می گیرد تا عرصه سلامت بتواند با آگاهی بخشی به شهروندان در راستای پیشگیری از بروز بیماری ها و آسیب های اجتماعی بیش از پیش اثرگذار شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به مجموعه توانمند میلاد (روزنامه آراز آذربایجان، هفته نامه امانت، هفته نامه عصر آذربایجان، خبرگزاری فارس و پایگاه خبری تحلیلی آراز خبر) در عرصه اطلاع رسانی، گفت: با توجه به ظرفیت بالقوه در این زمینه، می توان از توان و پتانسیل موجود در این زمینه برای گسترش تعاملات در عرصه سلامت و بهداشت خانواده ها بهره برد.

افشانی با اشاره به این مطلب، ادامه داد: می توان از این ظرفیت رسانه خبری برای افزایش و جلب مشارکت خیرین به عرصه سلامت استفاده کرد، که یکی از این بخش ها که نیازمند کمک ویژه خیرین است، بخش دیالیز است.

وی با اشاره به اینکه مطبوعات و رسانه ها می توانند منعکس کننده مشکلات عرصه سلامت باشند، بر ضرورت شفاف سازی در این زمینه تاکید کرد و افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان از بیان نقاط ضعف و کمبودهای عرصه سلامت ابایی ندارد، چرا که لازمه هر پیشرفتی، یافتن کمبودها و توجه به آنها برای رفع نواقص موجود است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی بر لزوم پیشگیری از بیماری ها تاکید کرد و افزود: در این زمینه جامعه خبری بهترین ابزار برای افزایش اطلاع رسانی به مردم در زمینه فواید ورزش، تغذیه سالم و سبک زندگی درست است که نقش رسانه ها در این راستا غیر قابل انکار است.

تبليغات