۱۷:۳۵:۵۶ - چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 272
کد خبر : 9670
مرداد ماه امسال؛
۱۱۲ هزار نخ سیگار قاچاق در خوی کشف شد
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوی گفت: مرداد امسال ۱۱۲ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار قاچاق به ارزش ۲۰۴ میلیون و ۷۶۵ هزار ریال کشف شد.

ندای موج:خبر یحیی کاظمی با اشاره به عملکرد مرداد ماه این اداره اظهار داشت: در این رابطه شش جواز تاسیس با سرمایه گذاری ۶۲ میلیارد ریال و اشتغال ۷۲ نفر در شهرستان خوی صادر شد.

وی افزود: در بخش معدن نیز ضمن برگزاری دوره آشنایی با قوانین معادن توسط مشاور امور معادن و صنایع معدنی کشور و معاون امور اراضی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور،از معادن شن و ماسه در جهت برداشت بهینه شن و ماسه و ممانعت از برداشتهای غیر مجاز بازدید به عمل آمد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوی گفت: از صدور ۴۴ فقره پروانه کسب پنج ساله خبر داد و گفت: علاوه بر آن ۳۰ فقره پروانه کسب تمدید شد.

به گفته کاظمی، در حوزه فرش نیز ضمن صدور ۱۴ کارت قالیبافی، ۵۲ کارت نیز تمدید شد

وی با اشاره به اهم کالاهای صادراتی و وارداتی این شهرستان تصریح کرد: کالاهای صادراتی از این شهرستان بیشتر هندوانه، کیوی و خرما و کالاهای وارداتی نیز پارچه، پوشاک، لوازم خیاطی، ظروف شیشه ای، براق کننده، پمپ پی تی یو، پنل گچی و قطعات علف چین بوده است

کاظمی با بیان اینکه در مرداد ماه یک هزار و ۳۱۱ فقره بازرسی از واحدهای صنفی در شهرستان خوی صورت گرفت افزود: در این رابطه ۴۹ واحد صنفی متخلف شناخته شده و ارزش ریالی پرونده های کشف شده نیز ۱۵ میلیارد و ۴۳۰ میلیون و ۷۰۸ هزار و ۹۵۰ ریال بوده است.

به گفته وی، از تعداد ۵۰۶ ‌واحد تولیدی صنفی (نانوایی) نیز در این مدت بازرسی صورت گرفته و تعداد ۱۴ واحد به دلیل تخلفات ارتکابی(کم فروشی و عدم درج قیمت نرخنامه) توسط بازرسان این اداره شناسایی و با تشکیل پرونده های جداگانه به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

کاظمی با اشاره به عملکرد قاچاق کالای شهرستان خوی تصریح کرد: مرداد امسال ۱۱۲ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار قاچاق به ارزش ۲۰۴ میلیون و ۷۶۵ هزار ریال کشف شد

تبليغات