۲۱:۵۹:۳۳ - یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 130
کد خبر : 9639
واکنش کیانیان به مخالفت برخی افراد از حمایت از دریاچه ارومیه
ندای موج:رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون از جمله چهره‌های سرشناس حامی کمپین «من دریاچه ارومیه هستم» است. این کمپین قصد دارد با جمع آوری یک میلیون امضا توجه جهانی را به وضعیت بحرانی دریاچه ارومیه جلب کند. پس از راه‌اندازی این کمپین، عده ای ساز مخالف خود را نسبت به این موضوع کوک کردند. […]

ندای موج:رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون از جمله چهره‌های سرشناس حامی کمپین «من دریاچه ارومیه هستم» است. این کمپین قصد دارد با جمع آوری یک میلیون امضا توجه جهانی را به وضعیت بحرانی دریاچه ارومیه جلب کند.
پس از راه‌اندازی این کمپین، عده ای ساز مخالف خود را نسبت به این موضوع کوک کردند. در همین راستا رضا کیانیان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نسبت به مخالفت عده ای از افراد در جمع آوری یک میلیون امضا برای حیات دریاچه ارومیه واکنش نشان داد.

کیانیان نوشت:
سلام اول هفته
“بعضی از همراهان من رو یاد اون شخصیت کارتن گالیور می اندازند که در برابر هر اتفاقی می گفت: «من مى دوووونم …نه ! نمی شه! من می …. دونم! »الان هم من و شما هر کاری می کنیم مى گویند: « نمی شه ..!فایده ای نداره..!ممکن نیست!.. خب بعدش چی!…. و……»من می گویم : «هیچ تلاشی بی ثمر نخواهدبود !». آن ها می گویند:«هر تلاشی بی ثمر است!». هیچ کاری نمی کنند و بقیه را هم از کارهایشان نا امید می کنند… شده اند خدمتگزار بی جیره و مواجب دشمن خودشان !
من اگر با کاری مخالفم..! در برابرش با کاری موافقم.آن ها اصلاً با کار کردن مخالف هستند!به هر حال باید قدمی برداشت! کاری کرد! هر چند کوچک! جمع شدن یک میلیون امضا کار کوچکی نیست. یک میلیون نفرهمصدا ؛ فریاد بزرگی ست.
و اتفاقات خوبی خواهد افتاد! من امیدوارم …! خداوند یاور ماست.بی عملی و نا امیدی ، کمک به تفکری ست که دریاچه ها و تالاب های ایران را می خشکاند !

تبليغات