۲۱:۱۰:۲۴ - سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 322
کد خبر : 9606
دبیر مسابقه عکس جشنواره انگور ارومیه:
اسامی عکاسان راه‌یافته به بخش نمایشگاه نخستین مسابقه عکس جشنواره انگور ارومیه اعلام شد
به گزارش ندای موج مهرداد تبریزی در این رابطه اظهار داشت: ۲۸۶ عکس از ۶۷ عکاس به دبیرخانه مسابقه رسیده بود که هیئت داوران از میان آنها ۳۱ اثر را برای بخش نمایشگاه جشنواره انتخاب نمود. دبیر مسابقه عکس جشنواره انگور ارومیه با اعلام این مطلب تصریح کرد: این مسابقه برای نخستین بار در سطح […]

به گزارش ندای موج مهرداد تبریزی در این رابطه اظهار داشت: ۲۸۶ عکس از ۶۷ عکاس به دبیرخانه مسابقه رسیده بود که هیئت داوران از میان آنها ۳۱ اثر را برای بخش نمایشگاه جشنواره انتخاب نمود.

دبیر مسابقه عکس جشنواره انگور ارومیه با اعلام این مطلب تصریح کرد: این مسابقه برای نخستین بار در سطح کشور و در قالب جشنواره انگور ارومیه برگزار می‌شود که استقبال عکاسان از اقصی نقاط کشور برای شرکت در این مسابقه قابل توجه است.

وی در ادامه ضمن تقدیر از توجه ویژه محمد حضرتپور شهردار ارومیه برای برگزاری این مسابقه و همچنین همکاری‌های بی‌دریغ ناصر رکاب دبیر اجرایی جشنواره انگور، افزود: باتوجه به ظرفیت و توانایی بالقوه ارومیه در بخش عکس و نیز نام و آوازه جهانی انگور ارومیه، در صورت موافقت شهردار،این مسابقه از سال آینده می‌تواند بصورت ملی و حتی بین‌المللی برگزار گردد.

دبیر مسابقه عکس انگور، اسامی عکاسان راه یافته به بخش نمایشگاه عکس را به این شرح اعلام کرد: علی حسنعلی‌زاده(قوچان)، ابراهیم علی‌پور(بانه)، عصمت یادگاریان (قوچان) ، هادی فائزی (تبریز)، جواد قنبری (بردسکن)، مجید خسروزاده (ارومیه)، مجید روئین‌فرد (اسفراین)،مهدی شادروز (قزوین)، اردلان حسنعلی‌زاده (قوچان)، محمد شهبازی (بیجار)، مجتبی اسماعیل‌زاد(ارومیه) ، مرتضی الیاسی (زنجان)، عمران اشرلو (بیجار) ، صلاح سبزواری (کردستان)، صمد علیزاده(تبریز) ، یاسر محمدخانی (اراک) ، صادق عزیزی (بیجار)، داود ایزدپناه (یاسوج)، رضا ایمانپور(ارومیه)

تبليغات