۱۶:۰۴:۳۰ - دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 658
کد خبر : 4680
نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی میاندوآب برگزار شد/تصاویر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ این نشست با حضور کلیه دهیاران بخش مرکزی، اعضای شورای بخش شهرستان و به ریاست بخشدار مرکزی در سالن جلسات فرمانداری میاندوآب برگزار شد . مقدم بخشدار بخش مرکزی میاندوآب در این نشست اعلام کرد: طبق قانون دهیاری یک نهاد عمومی و غیر دولتی است که طبق قانون وظیفه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ این نشست با حضور کلیه دهیاران بخش مرکزی، اعضای شورای بخش شهرستان و به ریاست بخشدار مرکزی در سالن جلسات فرمانداری میاندوآب برگزار شد .

مقدم بخشدار بخش مرکزی میاندوآب در این نشست اعلام کرد: طبق قانون دهیاری یک نهاد عمومی و غیر دولتی است که طبق قانون وظیفه و مسئولیت هایی برای دهیاران تعیین شده است و دهیاران موظف هستند بصورت جدی و مستقل نسبت به انجام آنها اقدام نمایند.
مقدم گفت: دهیاران باید الویتهای کاری خود را مشخص نمایند مسائل بهداشتی روستاها ، مسائل امنیتی ، نظارت بر پیشبرد پروژه های عمرانی ، نگهداری از تأسیسات و نظارت براین امر و … باید در الویت اول فعالیت دهیاران قرار گیرد.
ایشان افزودند: دهیاران به فکر ایجاد منابع درآمدی برای دهیاریها ، با استفاده از قابلیتها و ظرفیتهای موجود در روستاها باشند.

بخشدار مرکزی میاندوآب با اشاره به آغاز انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دهیاران بعنوان نمایندگان وزارت کشور در سطح روستاها هستند، برای حفظ اعتماد مردم به هیچ عنوان نباید وارد فضاهای انتخاباتی بر له یا علیه کسی شوند بلکه با اعلام خدمات دولت و نظام زمینه مشارکت حد اکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.
در ادامه پس از بحث و تبادل نظر دهیاران در مورد مسائل مختلف ،مصوباتی جهت اجرای دهیاران در روستاها مصوب شد.

تبليغات