۱۲:۰۹:۲۶ - یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 553
کد خبر : 4619
دومین جلسه هم اندیشی وهماهنگی اصلاح طلبان شهرستان مهاباد تشکیل شد
جمعی از فعالان اصلاح طلب و نمایندگان احزاب اصلاح طلب در شهرستان مهاباد، دومین جلسه هم اندیشی و هماهنگی اصلاح طلبان این شهرستان را برگزارکردند.

kندای موج- روز شنبه مورخه ۱۲ دیماه ۱۳۹۴ جمعی از فعالان اصلاح طلب و نمایندگان احزاب اصلاح طلب در شهرستان مهاباد، دومین جلسه هم اندیشی و هماهنگی اصلاح طلبان این شهرستان را برگزار کردند.

رحمان بهمنش نماینده اصلاح طلب مردم مهاباد در مجلس ششم ضمن اعلام این خبر به مُکریان گفت: با توجه به نزدیک شدن به موسم انتخابات و به منظور جلب شرکت حداکثری مردم در انتخابات و تلاش در راستای تبیین شاخص ها و معیارهای انتخاب نماینده در چارچوب قوانین موضوعه کشور جمعی از فعالان اصلاح طلب و نمایندگان احزاب اصلاح طلب در شهرستان مهاباد، دومین جلسه هم اندیشی و هماهنگی اصلاح طلبان این شهرستان را برگزارکردند. به گفته بهمنش، حاضرین ضمن تاکید بر دعوت از مردم جهت حضور در پای صندوق های رای و انتخاب کاندیدای اصلح بر رعایت اخلاق و قانون از سوی کلیه دست اندرکاران، نامزدها و طرفداران ایشان تاکید کردند.

وی ادامه داد: حاضرین به جذب حداکثری اقشار مختلف مردم در چارچوب تفکر اصلاح طلبی و اعتدال اشاره کرد. وی افزود: از آنجا که انجام فعالیتها به صورتی سازمان یافته و منسجم می‌تواند کارآیی و تاثیرگذاری را افزایش دهد و همچنین به منظور خروج فعالیت‌های اصلاح طلبی از جلسات محفلی، تشکیل شورای هم اندیشی وهماهنگی اصلاح طلبان شهرستان مهاباد با بهره گیری از تجارب سایر شهرستان ها در دستور کار قرار گرفت.

بهمنش هدف این شورا را سازمان‌دهی و متشکل کردن فعالین باسابقه و علاقه مندان حوزه اصلاح‌طلبی در شهرستان و جلوگیری از تشتت آراء ونهایتا حاکمیت خرد جمعی در بین دلسوزان اصلاح طلب دانست. او با اظهار امیدواری برای برگزاری انتخاباتی پرشور و شعور در روز هفتم اسفند، پیش بینی کرد جلسات عمومی با شرکت اقشار مختلف و علاقمندان و در نهایت اجماع بر کاندیدای اصلح تشکیل خواهد شد.

تبليغات