۱۳:۳۹:۳۵ - سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 1,013
کد خبر : 4483
دبیران مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی شهرستان های مهاباد ومیاندوآب منصوب شدند
طی احکامی:روز یکشنبه مورخه ۶/۱۰/۹۴ با حضور مهندس علیزاده دبیر استانی مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی  دفاتر این مجمع در شهرستانهای  مهاباد و میاندوآب افتتاح گردید. علیزاده در جلساتی جداگانه در مهاباد و میاندوآب دفاتر مجمع را رسما افتتاح و آقایان مهندس یونس حسین پور   و دکتر محمد فریدی را به سمت دبیری مجمع در […]

طی احکامی:روز یکشنبه مورخه ۶/۱۰/۹۴ با حضور مهندس علیزاده دبیر استانی مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی  دفاتر این مجمع در شهرستانهای  مهاباد و میاندوآب افتتاح گردید.
علیزاده در جلساتی جداگانه در مهاباد و میاندوآب دفاتر مجمع را رسما افتتاح و آقایان مهندس یونس حسین پور   و دکتر محمد فریدی را به سمت دبیری مجمع در این شهرستانها منصوب نمودند.
آقای دکتر فریدی از اصلاح طلبان و فرهیختگان  با سابقه و سرشناس  میاندوآب و استان  هستند که  به این سمت منصوب شدندو مهندس حسین پور از روشنفکران و اصلاحطلبان فعال مهاباد  میباشند که از مهندس علیزاده حکم دریافت نمودند.
در این جلسات  علیزاده با تبریک ولادت با سعادت  حضرت عیسی مسیح   -پیامبر عظیم الشان  اسلام و امام جعفر صادق به تشریح مرامنامه و اساسنامه ی مجمع پرداختند و تاکید کردند که فعالیت مجمع باید دقیقا بر اساس آیین نامه و اساسنامه انجام گیرد.
در خاتمه  ایشان احکام مهندس حسین پور و دکتر فریدی  را به ایشان  تسلیم نمودند.

 

  1. بیکلر حشمی   بهمن ۱۵, ۱۳۹۴  

    من از انتخاب جناب آقای دکتر محمد فریدی به عنوان دبیری مجمع دانش آموختگان میاندوآب بینهایت خوشحال شدم

تبليغات