۱۴:۰۸:۲۶ - یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 871
کد خبر : 4382
فوری:
اصلاح طلبان نقده مراقب نفوذی های جریان مقابل باشند/ازسال۸۸تا۹۲در نقده چه گذشت
به گزارش ندای موج:در برهه از زمان برخی از سیاسیون ،کارشناس آّب  وهوا شناسی سیاسی می شوند.وبه هردی میزنند تا خود را اصلاح طلب یا اصولگرا در برهه های مختلف جا بزنند. البته جناح اصلاح طلبان جمهوری اسلامی ایران به خاطر اعتقاد به آزادی بیان ودموکراسی که بنیان و مبانی جریان اصلاح طلبی را تشکیل […]

به گزارش ندای موج:در برهه از زمان برخی از سیاسیون ،کارشناس آّب  وهوا شناسی سیاسی می شوند.وبه هردی میزنند تا خود را اصلاح طلب یا اصولگرا در برهه های مختلف جا بزنند.

البته جناح اصلاح طلبان جمهوری اسلامی ایران به خاطر اعتقاد به آزادی بیان ودموکراسی که بنیان و مبانی جریان اصلاح طلبی را تشکیل می دهد دارای کشش عجیبی بعد از پیروی انتخابات می شوند و یا زمانی که توزان قدرت به نفع این جریان می باشد بیشتر از اینگونه گرایش های یک شبه دیده می شود حتی برای نمونه  فعالین ستادهای قالیباف و محسن رضائی نیز ادعای اصلاح طلبی می کنند ودایه مهربان تر از مادر می شوند.

سوال  سردبیر این سایت در این جا است که دچار گمراهی شده است واز اینگونه افراد این سوال را می کند؟ مگر افرادی که در سال۱۳۸۸جز فعالین ستاد های مهندس موسوی بودند وبا تیکه برقانون وبدون هر گونه اعتراض غیر رسمی فعالیت ستادی خود را پیش بردند مگر مشکلی پیش آمد یا خدایی ناکرده دچار هزینه های سیاسی شدند..که خود را برای یک صندلی خشک و.خالی ادارات اقدام به مصاحبه علیه جریان خود می کند.

حال چه شده رئیس ستاد مهندس مهندس موسوی در شهرستان نقده یعنی پایتخت و دروازه آذربایجان یا به عبارت مردم نقده سولدوز توبه نامه خود را در یک سایت بسیار محلی منتشر می کند تا ثابت کنند که یک هیج کاره در ستاد مهندس موسوی نبوده است وحتی سعی در تخریب فعالین ستاد مهندس موسوی می نمایند.تا به نحوی ابرو داری کرده وتوبه نامه بسیار زیبایی خدمت مردم شریف نقده تحویل دهد.

Snap8.png

Snap7.png

ولی این کارشناسان آب وهوا شناسی به یکباره در یک هفته مانده به انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۲یاد وحال وهوا ی اصلاحات واعتدال می کنند وناگهان حسن روحانی را برای انتخابات خود در نقده برمی گزینند.

Snap6.png

Snap4.png

ولی بعد ها معلوم می شود که انتخابات حسن روحانی برای کارشناسان آب وهوا شناسی بیخودی نبوده است ونقشه همچون نمایندگی مجلس در اهداف وانتخابات۱۳۹۲ در پیش رو بوده است.که دست به این چنین انتخاب بزرگ می زنند.

واین دکتر مهربانبعد از فتح ریاست جمهوری امرزوه به  یاد فتحی دیگر بنام مجلس شورای اسلامی می کند.

Snap1.png

ومردم نقده بدون شک جوابی دندان شکن برای انیگونه افراد خواهند داشت افرادی که حتی در سایت شخصی خود برای این روزمه رئیس ستاد مهندس موسوی درج نشود اقدام به پاک کردن صفحه بیوگرافی رزومه خود می کنند.

سایت شخصی وبخش روزمه

Snap2.png

وبخش داخل مطلب رزومه

Snap3.png

تبليغات