۱۵:۰۴:۵۶ - یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 485
کد خبر : 4075
در حوزه نقده:
ثبت نام ۳ نفر از نامزد های مجلس شورا اسلامی در روز دوم ثبت نام از نامزد های مجلس شورا اسلامی
به گزارش خبرگزاری ایلنا از نقده، دومین روز ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه نقده  با ثبت نام ۳ نفر به پایان رسید. پس از پایان نام نویسی از کاندید ها در روز دوم، رضا خلیلی، علی زنجانی حسنلوئیو شاهرخ دیوانی خوذ را به عنوان نامزد انتخابات مجلس شورا اسلامی معرفی کردند. […]

به گزارش خبرگزاری ایلنا از نقده، دومین روز ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه نقده  با ثبت نام ۳ نفر به پایان رسید.

پس از پایان نام نویسی از کاندید ها در روز دوم، رضا خلیلی، علی زنجانی حسنلوئیو شاهرخ دیوانی خوذ را به عنوان نامزد انتخابات مجلس شورا اسلامی معرفی کردند.

رضا خلیلی- ارشد میکروبیولوژی

علی زنجانی حسنلوئی- کارشناس حقوق قضائی- نماینده مردمنقده، اشنویه و محمدیار در دوره هشتم

شاهرخ دیوانی – فوق تخصص نوزادان-ریاست سابق بیمارستان نقده

 

  1. karim   دی ۸, ۱۳۹۴  

    تعدد پزشکان ثبت نام کننده دردوره اخیر انتخابات مجلس شورای اسلامی از شهرستان نقده بسیار عجیب است . علی الخصوص که گاه و بیگاه مطالبی از سوی افراد در جلسات و سایتهای مختلف بیان میشود مبنی براینکه پزشکان نقده مصمم شده اند تا از میان پزشکان ثبت نام کننده ، یک نفر را بعنوان نماینده پزشکان معرفی کنند و سایر پزشکان به نفع او کنار بکشند . اینکه افراد تأثیرگذار نظام پزشکی نقده بدلائل نسبی و سببی ، از حامیان دیرین نماینده سابق نقده بوده و برخی از پزشکان ثبت نام کننده در دوران نماینده سابق توانسته اند به مقامهای بالای اداری در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه دست یابند ، این شبه را تقویت میکند که درصورتیکه بین پزشکان تمایلی به اجماع وجود داشته باشد این اجماع از سوی همان افراد تأثیرگذار به سمت دوستداران نماینده سابق پیش خواهد رفت که پس از کنار زدن پزشکان دیگر و باقیماندن فقط یک پزشک در عرصه رقابتهای انتخاباتی ، همان یک پزشک براساس برنامه از پیش طراحی شده در اوج زمان تبلیغات انتخاباتی به نفع نماینده سابق کنار بکشد و دست سایر پزشکان نیز از هرگونه تأثیرگذاری بر این اقدام کوتاه خواهد ماند . البته آقایان دکترکریم رحمانی چیانه و دکتر ناصر اطمینان از این قائده مستثنی خواهند بود که دلائل آن بر همگان واضح است .

تبليغات