۴:۳۸:۵۶ - یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 584
کد خبر : 4053
طرح ایمینی دانش آموزان با استفاده از بازوبند شب نما در بوکان اجرای شد+تصاویر
رئیس آموزش و پرورش بوکان ضمن اعلام این خبر گفت: در اجرای این طرح و برای کاهش تصادفات درون شهری، دانش آموزان مدارس شهری بوکان در شیفت بعد از ظهر با بستن بازوبند شب نما به بازوی خویش در این طرح شرکت خواهند کرد. احمد رحمانی هدف از این طرح را که برای اولین بار […]

رئیس آموزش و پرورش بوکان ضمن اعلام این خبر گفت: در اجرای این طرح و برای کاهش تصادفات درون شهری، دانش آموزان مدارس شهری بوکان در شیفت بعد از ظهر با بستن بازوبند شب نما به بازوی خویش در این طرح شرکت خواهند کرد.

احمد رحمانی هدف از این طرح را که برای اولین بار در سطح کشور انجام می شود کاهش تصادفات دانست و تصریح کرد: با توجه به افزایش تصادفات درون شهری بویژه در هنگام تعطیل شدن دانش آموزان شیفت بعد از ظهر طی فصل های پائیز و زمستان این طرح می تواند به صورت چشم گیری باعث کاهش تصادفات دانش آموزان با خودروهای عبوری شود.

وی اظهار کرد: طرح ایمینی دانش آموزان با استفاده از بازوبند شب نما با همکاری راهنمایی و رانندگی و آموزش و پرورش بوکان به صورت نمادین در مدرسه تمدن در حال اجرا است.

رحمانی عنوان کرد: امید است پس از اجرای موفقیت آمیز این طرح در سطح مدارس بوکان در سطح مدارس کل کشور طرح ایمینی دانش آموزان اجرای شود.

تبليغات