۱۱:۳۲:۵۱ - جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 665
کد خبر : 3988
اعضای شورای مشورتی اصلاح طلبان شهرستان سلماس انتخاب شدند
با حضور بیش از ۱۰۰ فعال سیاسی : اعضای شورای مشورتی اصلاح طلبان شهرستان سلماس انتخاب شدند

ندای موج:بیش از ۱۰۰ فعال سیاسی اصلاح طلب عصر پنجشنبه بیست و ششم آذرماه مقارن با روز وحدت حوزه و دانشگاه ( شهادت دکتر محمد مفتح ) در سالن تالار آناهیتا سلماس جمع شدند تا شورای مرکزی شورای مشورتی اصلاح طلبان سلماس را انتخاب کنند تا آن ها کاندیداهای این جریان برای انتخابات آتی مجلس را برگزینند. روال این است که هر شهرستان یک شورای مشورتی تشکیل می دهد و این شورای مشورتی با برگزاری انتخابات بین اعضایش شورای مرکزی اش را تشکیل می دهد. شوراهای مرکزی شهرستان ها شورای مرکزی استان را تشکیل می دهند و شورای مرکزی استان به تهران می رود تا بلکه شورای مرکزی شورای مشورتی اصلاح طلبان از پایین به بالا انتخاب شود. در شهرستان سلماس هم بزرگان سیاسی اصلاح طلب این شهر از چند روز پیش چند لیست به عنوان چهره های سیاسی ، فرهنگی و حزبی معرفی کردند تا در جلسه انتخاب شورای مرکزی شورای مشورتی اصلاح طلبان حاضر شوند.

در این جلسه پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران حاج قاسم مهرزاد صدقیانی از رابطین استانی این شورا ، در ارتباط با ماهیت و اهداف تشکیل این جلسات شورای اصلاح اطلبان به سخنرانی پرداختند .

در ادامه جلسه با انتخابات اعضاء هیات نظارت ، و اعلام اسامی نامزدها ، جلسه وارد دستور انتخابات گردید و پس از اخذ رای و شمارش آراء افراد ذیل به ترتیب کسب رای  به عنوان ۱۵ عضو شورای مرکزی شهرستان سلماس برگزیده شدند.

۱_علی مهرزاد ۶۴ رای
۲_رضا مسلمی۴۹ رای
۳_جواد شاکر۴۶ رای
۴_سمانه متین فر۴۴ رای
۵_کمال علی زاده ۴۴ رای
۶_ سیروس بایرام زاده ۴۳ رای
۷_محمد باقر آتشی ۴۰ رای
۸_حمیدرضا انصاریان ۳۹ رای
۹_ علیرضا آذر پور ۳۹ رای
۱۰_کامبیز عابدی ۳۹ رای
۱۱_ چنگیز علی زاده ۳۶ رای
۱۲_فریده گوهری ۳۲ رای
۱۳_ کریم ایرجی کهنه شهری ۳۲ رای

اعضای علی البدل هم به شرح زیر هستند:

۱۴_اسماعیل برقی ۳۱ رای
۱۵_ آقای دیسناد ۲۹ رای

تبليغات