۵:۰۷:۳۴ - یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 313
کد خبر : 3096
برخورداری کامیونداران اشنویه از حمل و نقل گندم
به گزارش شنوپرس: امروز دوشنبه ۱۸ آبان ماه جلسه ای با حضور اسماعیل محمودیان رییس شرکت تعاونی، نمایندگان فرمانداری و بخشداری، مدیرشعبه شرکت آبادان بار استان، نمایندگان پایانه و مسئولین باربری اشنویه در دفتر ریاست شرکت تعاونی روستایی شهرستان اشنویه برگزار شد . کامیونداران اشنویه که از نعمت حمل گندم در شهر خودشان بی بهره بودند، […]

به گزارش شنوپرس: امروز دوشنبه ۱۸ آبان ماه جلسه ای با حضور اسماعیل محمودیان رییس شرکت تعاونی، نمایندگان فرمانداری و بخشداری، مدیرشعبه شرکت آبادان بار استان، نمایندگان پایانه و مسئولین باربری اشنویه در دفتر ریاست شرکت تعاونی روستایی شهرستان اشنویه برگزار شد .

کامیونداران اشنویه که از نعمت حمل گندم در شهر خودشان بی بهره بودند، طی جلسه ای با حضور مسئولین ذیربط در شرکت تعاونی روستایی شهرستان این مشکل رفع شد .

با توجه به وجود شهرستان به سیلوی ( صمدیان ) و سیلوی شرکت تعاونی روستایی هر ساله نزدیک به ۴۰ هزار تن گندم در سطح شهرستان ذخیره میشود، که در طول سال این گندم ها به محل های مورد نظر شرکت خله انتقال داده میشود، ولی متاسفانه تا کنون از این انتقال حداقل سود عایدکامیونداران اشنویه می گشت و عملا” سرمایه ای را که باید در سطح شهرستان اشنویه تزریق و به گردش در می آمد، توسط کامیونداران دیگرشهرستانها صورت می گرفت و سرمایه حمل و نقل آن که بالغ بر صد ها میلیون تومان بود، از بازار اشنویه خارج می شد .

با توجه به تنش هایی که در این رابطه وجود داشت، محمودیان بعد از انتصابش در سمت رییس شرکت تعاونی روستایی با رایزنی هایی که در این راستا انجام داد به این کشمکش ها پایان داد و از این تاریخ به بعد کامیونداران بومی می توانند با مراجعه به شرکت های حمل و نقل ثبت نام و عملیات انتقال گندم شهرستان را انجام دهند .

تبليغات