۹:۴۷:۴۴ - جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 723
کد خبر : 2787
مراسم تودیع و معارفه رییس اداره تعاون روستایی شهرستان اشنویه برگزار شد
طی حکمی از سوی مدیر تعاون روستایی استان آذربایجان غربی سید اسماعیل محمودیان به عنوان سرپرست اداره تعاونی اشنویه منصوب گردید

در حکمی از سوی مدیر تعاون روستایی استان آذربایجان غربی سید اسماعیل محمودیان به عنوان سرپرست اداره تعاون روستایی اشنویه منصوب گردید.

مراسم تودیع و معارفه رییس اداره تعاون روستایی شهرستان اشنویه با حضور معاون اداره تعاون روستایی استان، بخشدار، رییس جهاد کشاورزی شهرستان اشنویه و کارکنان اداره مذکور در سالن اداره تعاون روستایی اشنویه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه کریم نژاد معاون اداره تعاون روستایی ضمن تقدیر از خدمات موسی قربان زاده اظهارداشت: با توجه به نیروی جوانی که در رییس جدید تعاون وجود دارد امیدوار است، که بتواند وضعیت تعاون روستایی را بهبود ببخشد .

درادامه نشست لقمان یوسفی بخشدار مرکزی و سید انور حسینی رییس جهاد کشاورزی ضمن تقدیر از خدمات رییس قبلی تعاون روستایی اظهار داشتند: از مهمترین اهداف وزارت جهاد کشاورزی ۴ محور اصلی تامین امنیت غذایی، حفظ کرامت کشاورزان، نهادمند نمودن بخش کشاورزی در قالب تعاونی ها و تولید پایدار است و از این ۴ محور اساسی وظیفه نهادمند نمودن کشاورزان در قالب تعاونی ها به عهده سازمان تعاون روستایی به عنوان زیر مجموعه ای از جهاد کشاورزی است که تا کنون رییس قبلی تعاون روستایی این وظیفه را به درستی انجام داده است و  از سید اسماعیل محمودیان درخواست نمودند: که بتواند با همکاری کارکنان تعاون روستایی این روند رو به رشد را افزایش دهد .

در ادامه نشست موسی قربان زاده رییس سابق اداره تعاون روستایی شهرستان اشنویه به ارائه گزارشی از وضعیت کنونی و عملکرد شبکه تعاون روستایی شهرستان پرداخت و ضمن قدردانی از مسئولین شهرستان موفقیت های کسب شده توسط این شبکه را مدیون پشتیبانی و حمایت مسئولین شهرستان و کارکنان اداره تعاون اشنویه برشمردند .

قربان زاده افزود: بنده در سال ۸۷ به عنوان سرپرست اداره تعاون روستایی منصوب شدم و در طی ۸ سالی که در این شهرستان خدمت کردم، با توجه به شرایط موجودو اینکه زیر نظر شهرستان نقده بودیم و در آن زمان در حق شهرستان اجحاف بعمل می آمد، یکی از اهداف من مستقل نمودن تعاون روستایی اشنویه بود، که با تلاش و پیگیری شبانه روزی پرسنل به این مهم دست یافتیم که دراین راستا باید تعاونی ها را سازماندهی و هدفمند حرکت می کردیم .

قربان زاده ادامه داد: مهمترین هدف ما در تعاون روستایی شهرستان ساماندهی تعاونی ها، تشکیل و تقویت تعاونی های تخصصی ، تنظیم کشت و تنظیم بازار و ساماندهی و تقویت نظام های بهره برداری و تعاونی های تولید بود که خدا را شکر درحال حاضر ۸۰ نفر از فعالیت تعاونی ها چرخه زندگی اشان را می چرخانند .

قربان زاده با اشاره با اینکه تمام اقداماتی که در این چند ساله انجام داده است اسناد و مدارک آن موجود می باشد؛ گفت: در این چند سال اقدام به ساخت ساختمان تعاون روستایی و احداث سردخانه میوه جات فصلی نمودم و درست است که من متولد نقده هستم ولی هرگز خودم را از مردم اشنویه جدا ندانستم و لازم می بینم از همین جا از طریق سایت شنوپرس دست تک تک مردم شهرستان اشنویه را ببوسم و امیدوارم سید اسماعیل درپست جدید موفق باشند .

در پایان این نشست رییس جدید اداره تعاون روستایی با تقدیر از خدمات ریاست قبلی اظهارداشت: در ابتدا لازم می دانم از اعتماد فرماندار، مدیرتعاون روستایی استان و رییس جهاد کشاورزی اشنویه تقدیر و تشکر بعمل آورم .

محمودیان افزود: با مدیریت مناسب می‎توان در راستای اهداف تعریف شده کارهای بزرگ و خوبی ارائه داد و به مقصد مطلوب رسید و هیچ موفقیتی به دست نمی آید مگر خرد جمعی در آن دخیل باشد، و لزوما” حمایت کارکنان اداره تعاون روستایی می تواند ما را به موفقیتهای بیشتر برساند .

رییس تعاون روستایی ادامه داد:  مدیریت اگر نیت خیر داشته باشد طبیعی است که با الطاف خداوند همراه می‎شود در غیر این صورت کارها غیرالهی و عملکردها منفی خواهد شد. محمودیان متذکر شد: مدیریت باید با رعایت عواطف همراه باشد، چرا که در فضای آرام، استعدادها و توان مدیریتی بروز پیدا می‎کنند.

لازم به ذکر می باشد: سمت قبلی سید اسماعیل محمودیان مسئول امور اراضی جهاد کشاورزی شهرستان اشنویه بود، و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کشاورزی می باشد .

تبليغات