۱۰:۰۰:۰۴ - جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعداد بازدید: 175
کد خبر : 1379
وصل پلدشت به بازرگان
محمد علی‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، به آخرین وضعیت پروژه راه پلدشت به مرنگلر که به جاده اصلی بازرگان به ایواوغلی وصل می‌شود اشاره و اظهار داشت: طول این پروژه ۲۲ کیلومتر بوده و سال گذشته از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ به میزان ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای احداث آن […]

محمد علی‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، به آخرین وضعیت پروژه راه پلدشت به مرنگلر که به جاده اصلی بازرگان به ایواوغلی وصل می‌شود اشاره و اظهار داشت: طول این پروژه ۲۲ کیلومتر بوده و سال گذشته از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ به میزان ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای احداث آن اختصاص داده شده است.

 

وی پروژه پلدشت به مرنگلر را از جمله پروژه‌های مهمی دانست که به سبب باریک بودن کنونی راه سبب بروز تصادفات مرگبار بسیاری می‌شود.

 

نماینده مردم ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جاده ماکو به آواجیق نیز از پروژه‌هایی است که نیازمند توجه دولت و تامین اعتبار برای احداث آن است.

 

علی‌پور با بیان اینکه بروز سیل سبب تخریب این راه شده گفت: برای این پروژه نیز سال گذشته از محل ماده ۱۸۰ اعتبار ۱ میلیارد تومانی اختصاص یافته است.

وی افزود: تکمیل راه بازرگان به ایواوغلی، ۲۲ کیلومتر راه پلدشت به مرنگلر و سد مخزنی شوط از جمله پروژه‌های مهمی است که در سفر رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی مطالبه و پیگیری می‌شوند.

تبليغات